WONDER WOMAN

Praca w IT?

Duże zapotrzebowanie na rynku pracy oraz wysokie zarobki stwarzają świetną okazję do pracy w przyszłościowym zawodzie. Jako jedyni przygotowujemy do 3 ścieżek zawodych – programistki Python, Javascript oraz testerki. Dzięki temu dużo lepiej zorientujecie się na rynku IT i wybierzecie jedną z wielu ofert pracy.

Rekrutacja trwa. Start trzeciej edycji kursu już 23 września w Łodzi oraz 30 września w Warszawie! Więcej aktualności na naszym facebook’u.

leftshine
rightshine
Warsztaty

Już na pierwszych zajęciach stworzymy pierwszy działający program, a następnie stronę www

5 miesięcy

Kurs składa się z 30 dni zjazdów (soboty i nd) po 3 godziny. Zakończony certyfikatem i przygotowaniem do rozmów kwalifikacyjnych

Narzędzia

Pokazujemy krok po kroku jak zainstalować i obsługiwać narzędzia potrzebne do pracy programistki na Waszych komputerach

Pomoc online

Poza zjazdami zapewniamy wsparcie online przy nauce, robieniu zadań domowych i szukaniu pracy

Wonder woman

Dalczego my?

Dowiedz się więcej dlaczego warto wybrać właśnie nasz kurs!

Przeszłyśmy przez to!

Możemy z doświadczenia pokazać wam jak dojść do zawodu programistki i podpowiadamy krok po kroku jak poradzić sobie w tej specyficznej branży

Nie przytłaczamy

W przeciwieństwie do innych kursów nie narzucamy szybkiego tempa i dużej ilości materiału. Zależy nam byście w pełni rozumiały poszczególne zagadnienia.

Zapewniamy opiekę

Jako jedyny kurs zapewniamy opiekę dla dzieci naszych kursantek w cenie szkolenia. Dzięki temu łatwiej Wam będzie dopasować grafik kursu do grafiku Waszej rodziny.

Polecamy do pracy

Mamy wieloletnie doświadczenie i sieć kontaktów na rynku IT w Łodzi i innych miastach w Polsce. Na co dzień pracujemy w zawodzie i możemy przygotować Was do pierwszej pracy.

Program Image Program Image
Program Image Program Image Program Image

Wybierz nas!

Jin Now

Please fill out the form and we will get back to you asap.

Cena naszego kursu

Zalety

Uczymy w formie praktycznych warsztatów z krótkim wstępem w formie wykładu.

Prace domowe pomagają utrwalić wiedzę, a w razie potrzeby pomagamy poprzez konsultacje online.

Zakres

30 zjazdów po 3 godziny

30 godzin materiałów self-study

konsultacje online

przygotowanie do rozmów kwalifikacyjnych

CV i portfolio projektów

opiekę nad pociechami w trakcje zjazdów w specjalnie przygotowanej sali zabaw

możliwość zapłaty w 6 ratach 0%

7900 PLN Zapisz się

Wstęp do programowania i tworzenia stron www

Wstęp do algorytmów - jak myśli programistka?

Python - podstawy i pierwszy prosty program, narzędzie Git

Python - pętle, funkcje, obsługa tekstu

Scrum - praca zespołowa w branży IT

HTML i CSS - jak kontrolować układ strony i kolory, proste animacje

WordPress - narzędzia do szybkiego tworzenia stron

Wstęp do testowania - Quality Engineer

Testowanie przykładowego projektu

Omawiamy pytania, które pojawiają się na rozmowach o pracę

Slide

Kursantki pierwszej edycji

Absolwentki

“Z wykształcenia humanistka, całe zawodowe życie związana z branżą mediów. Już w trakcie nauki zdobyła programistyczny staż w łódzkim oddziale skandynawskiego software house’u Knowit. ”
    Anna Chodacka-Penier
    “Początkowo ukierunkowana na zarządzanie zespołem, Agnieszka w trakcie kursu odkryła pasję do kodowania i jest w trakcie zdobywania pierwszego stażu. ”
    Agnieszka Rosiak
    “Dzięki połączeniu dużego doświadczenia z księgowości oraz wiedzy z kursu, rozpoczęła pracę związaną z programowaniem w języku Visual Basic. ”
    Agnieszka Czarnecka

Dołącz do nas!

wonder woman

Kontakt

Masz dodatkowe pytania? Chcesz zapisać się na kurs póki są jeszcze miejsca? Zapraszamy do kontaktu.

Your Bag
      Shop cart Your Bag is Empty